lyžařská škola Harrachov Adventure company Ploc

Tohle jsme my

Jsme parta!

Jsme parta lidí, nadšenců, kteří mají ve své DNA sport, dobrodružství, ale taky chuť bavit lidi kolem sebe. Vážíme si toho, že jste nám dali důvěru a spojili s námi trávení vašeho volného času. Jsme ta parta, která se rozkrájí proto, abyste se dobře bavili a my naplnili vaše očekávání.

Součástí naší party, našeho týmu jsou špičkoví lyžaři, horolezci, cyklisté, vodáci, ale i turističtí průvodci. Naše aktivity najdete na portálech www.AdventureCompany.cz a www.LyzarskeKurzy.cz. Hlavní důraz klademe na bezpečnost a zábavu, proto děláme všechno, aby vás naše aktivity bavili a abyste se bavili bezpečně.

 V cestovním ruchu jsme od roku 1997, pod značkou Adventure company, od roku 2012 a v roce 2021 jsme spojili síly lyžařskou školou Ploc, která v Harrachově působí od roku 1991.

V Harrachově nás najdete na třech místech, v centru Harrachova v nově postaveném objektu U ducha hor. Skvělé zázemí máme v hotelu Skicentrum, přímo na běžeckém stadionu a dojezdu nedaleko sjezdovek. Máme tady vlastní Snowkidz park s pásovým i lanovým vlekem. Třetí provozovna je přímo u lanové dráhy Ryžoviště, kde se obujete do lyží a prken přímo u turniketů.

„Naší „mantrou jsou Zábava | Profesionalita | Bezpečnost“

Zábava Jsme si vědomi hodnoty vašeho času, proto se snažíme, abyste se s námi bavili od začátku do konce. Každý máme různá očekávání, ale nikdo se nechce nudit, koukat na hodinky, kdy už bude konec, a proto jsme tu, abyste doufali, že to neskončí. Proto máme profesionální tým instruktorů, který se postará i o to abyste se nemuseli obávat o bezpečnost.

 Profesionalita Děláme jen to, co opravdu umíme, Všichni naši instruktoři mají platné licence, akreditované MŠMT. Všichni dál procházejí tréninkem a zdokonalováním pod dohledem šéf instruktorů, Jen tak se můžete opravdu dobře bavit a cítit bezpečně.

Bezpečnost      Při realizaci našich akcí klademe veliký důraz na vaší bezpečnost. Při adrenalinových aktivitách vás vytrhneme ze zóny komfortu, ale pocity nebezpečí budou vždy jen zdánlivé. Používání jištění, ochranných prostředků s platnou certifikací a zapracování bezpečnostních aspektů do základů každého programu je u nás standardem. O to vše se stará profesionální pravidelně školený tým

kurzy snowbardingu Harrachov
výuka carvingu Harrachov

O mě

Text připravujeme

a po práci legrace

Náš tým

Text právě připravujeme